Matematyka - od podstaw do matury

Szukaj

FORUM

Forum Matematykam.pl - Warunki użytkowania

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Stosuj się do zaleceń Moderatorów i Administratorów.
2. Za łamanie Regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenia, których nagromadzenie może spowodować usunięcie konta. W szczególnych przypadkach konto może zostać usunięte natychmiastowo.
3. Ostateczne prawo weryfikacji regulaminowej poprawności tematów i postów należy do Administratorów Forum.
4. Każdy Użytkownik Forum publikuje swoje wypowiedzi wyłącznie na własną odpowiedzialność.
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników.
6. Uczestnictwo we Forum jest bezpłatne i wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
7. W przypadku zmiany regulaminu każdy Użytkownik zostanie o tym powiadomiony i podczas logowania konieczne będzie akceptacja powstałych zmian.

II. KONTO UŻYTKOWNIKA
1. Podczas wyboru Nicka unikaj nazwy z ewidentnym błędem ortograficznym lub zawierającej słowa powszechnie uznane za obraźliwe lub wulgarne.
2. W przypadku utraty hasła lub Nicka, konieczny jest kontakt mailowy z administratorem (agnieszka@matematykam.pl; joanna@matematykam.pl) Wiadomości należy nadać tytuł: „Odzyskiwanie hasła”, a w treści podać swój adres mailowy (z którego korzystano w czasie rejestracji).
3. Usunięcie konta z forum jest możliwe tylko przez administratora. W tym celu należy wysłać e-mail na jeden z adresów: agnieszka@matematykam.pl; joanna@matematykam.pl, w temacie umieścić frazę: „Usunięcie konta”. W treści proszę podać dane konta: Nick, hasło, adres mailowy (użyty podczas tworzenia konta).

III. OGÓLNE ZASADY ZAMIESZCZANIA TEMEATÓW I ODPOWIEDZI
1. Każdy zarejestrowany Użytkownik ma prawo do tworzenia nowych tematów i odpowiedzi w postach. Goście nie mają możliwości pisania na forum.
2. Dodawane tematy powinny być zgodne z tematyką naszego forum. Wątki powinny być umieszczane w działach, do których najbardziej pasują. Odpowiadając, pisz na temat.
3. Temat powinien opisywać krótko i charakterystycznie dane zadanie lub opisywany problem.
6. Zabrania się podawania zadań z aktualnie trwających konkursów matematycznych.
7. Tematy i posty łamiące regulamin będą usuwane przez administratora.
8. Nie udzielaj odpowiedzi w tematach jawnie naruszających Regulamin Forum.

IV. TREŚĆ POSTÓW
1. Unikaj pisania wielkimi literami, chyba, że jest to konieczne.
2. Treść zadania musi być zapisana w języku polskim.
3. Niedopuszczalne jest używanie w temacie słów typu: "pomocy", "help", itp. ani innych podobnych treści.
4. Zabroniona jest jakakolwiek forma reklamy komercyjnej, poza uzgodnioną z Administratorem. Nie reklamuj samowolnie stron internetowych i nie wstawiaj innych reklam w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Za złamanie tego punktu grozi natychmiastowe usunięcie konta.
5. Wszelkie naśmiewanie się z innych, zniechęcanie do pisania, zastraszanie, czy inna forma rażącego naruszania godności osobistej innego Użytkownika jest surowo zabronione.
6. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i innych słów powszechnie uznanych za obraźliwe.
7. Dopuszczalne jest podawanie cytatów i fragmentów innych publikacji, ale przy podaniu autora lub źródła.
8. Zanim umieścicie na Forum odpowiednią grafikę, fragment tekstu, artykuł - konieczne jest sprawdzenie do kogo należą prawa autorskie. W przypadku zacytowania całego artykułu musimy mieć zgodę samego autora.
9. W treści tematów lub odpowiedzi możliwe jest wstawianie małych obrazów, ale tylko jeżeli są niezbędne (np. wykres funkcji). Zabrania się wklejania treści zadań jako obrazu, jeżeli możliwe jest ich przepisanie, a w szczególności zdjęć sprawdzianów lub arkuszy egzaminacyjnych. Nie przestrzeganie tego punktu, grozi natychmiastowym usunięciem konta.


Powrót do ekranu logowania

cron
Polityka prywatności